Dominika & Dawid

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA

Jeśli kiedykolwiek marzyłam o emocjonalnym i pełnym wzruszeń ślubie ten zdecydowanie sięgnął granic przeżywanych emocji. Był wyjątkowy nie tylko ze względu na dwoje przepięknych i bliskich mi ludzi ale i dlatego, że otwierał mój sezon fotografii ślubnej 2020 po epidemii!

Z Dominiką i Dawidem rozmawialiśmy niezliczoną ilość razy, a ja razem z nimi przeżywałam każdy komunikat odnośnie pozwolenia na organizowanie ślubów. Płakaliśmy ze smutku, a później ze szczęścia! Mieliśmy nawet datę zapasową w razie gdyby jednak czerwiec nadal był zamkniętym miesiącem... ale nie była nam ona wcale potrzebna! 

Dosia i Dawid to para cudownie zakochanych w sobie ludzi. Pełni pasji, radości i zapału do życia. Kochają się już strasznie długo... bo 10 lat! To co ich łączy jest naprawdę rzadko spotykane i życzę każdej jednej parze aby ich miłość była równie wielka. Bycie ich fotografem ślubnym było zaszczytem!

Dzięki tej niesamowitej relacji, którą mam z parami naprawdę mogą Oni polegać na mnie w każdej chwili, jak pokazała pandemia nie tylko w tych miłych kiedy trzeba pomóc w organizacji... ale i w tych ciężkich gdy potrzeba się spiąć i wymyślić plan działania!

Suknia ślubna: Carmen

Biżuteria: Jeżka.pl

Garnitur: Zack Roman

Kwiaty: With Love

Dj: Wodzirej Arek

Sala: Mediolan Łowicz

Mój najlepszy fotograf, skrzydłowy: Projekt35 photography​

Sheara & Mark

Wedding photography full of love, emotions and fragility.
Based in Wroclaw, Poland | ready to work worldwide
Copyright ©2021 Pietraszkiewicz
  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Facebook Icon