Andrzej & Ania

& alpaki

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW

 

Spontaniczne sesje narzeczeńskie i nie tylko zawsze są najfajniejsze, a walentynki to ekstra pomysł, żeby sprawić sobie prezent, który jak się potem okazało zawiśnie w salonie w centralnym miejscu.

Ania i Andrzej przejechali naprawdę kawał drogi, żeby znaleźć się przed moim obiektywem, zabrali psa, przyjaciół wsiedli w samochód- i spotkaliśmy się na Wrocławskim rynku....  bo przecież ja nie mogę spędzić z parą godziny na robieniu zdjęć. Musi to być pół dnia, gadania,  opowiadania i poznawania siebie. Spacerowania, zwiedzania i fotografowania włosów porwanych przez wiatr.

No i wpadnięcie na ten genialny pomysł, żeby przeszukać okolice Wrocławia z alpakowym radarem i tak oto wpadliśmy na profil Amigos Zagroda Alpak. Jeśli kiedyś wydawało się Wam, że alpaki to są takie chodzące, miękkie chmurki, które ciekawskimi noskami grzebią Wam w kieszeniach... to zdecydowanie się nie mylicie. Od soboty 15.02.2020 alpaki stały się oficjalnie moimi najulubieńszymi zwierzętami jakie kopytkują po tej planecie, zresztą co ja Was będę przekonywać, przewijając sami się zakochacie!

Wedding photography full of love, emotions and fragility.
Based in Wroclaw, Poland | ready to work worldwide
Copyright ©2021 Pietraszkiewicz
  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Facebook Icon