• Pietraszkiewicz

Wesele w sylwestra

Dodając pierwszy post na Instagram z tej sesji napisałam, że gdyby nie zimno na dworze sama zorganizowałabym swoje wesele w sylwestra! Nadal utrzymuję, że to prawda! Z tak wspaniale dobraną ekipą, dopracowanymi szczegółami, a przede wszystkim lekkością i zabawą- taki projekt nie może nie wyjść!


Wesele w sylwestra, czyli nasze Confetti Wedding to chyba dziecko kwarantanny, zakazu wesel, spotykania się ze znajomymi i hucznego celebrowania ważnych w naszym życiu momentów. Właśnie dlatego nasz mały team spotkał się, aby wyciągnąć marzenia i frustracje z głowy i dać im piękne życie w kadrach fotograficznych oraz na filmie! Chodźcie zobaczyć co niesamowitego udało nam się stworzyć!


ale zanim zdjęcia... troszkę paplaniny...


Plusy i minusy wesele w Sylwestra


Oczywiście jeśli zapomnimy na chwilę o istnieniu COVID i wyobrazimy sobie, że takowe wesele mogłoby się w ogóle odbyć!


Zacznijmy od minusów, jest ich niewiele, ale jednak. Pamiętajcie, że jeśli już zdecydujecie się wyprawić wesele w sylwestra, nie będzie tak łatwo z terminem jak w innych zimowych dniach. Większość lokali będzie organizowało imprezy sylwestrowe, albo nie będzie działało wcale w tym okresie. ożecie mieć też problem z transferem swoich gości, może nie tyle problem... co wysokość stawek w tą noc może Was nieco zaskoczyć. I tak właściwie z minusów to by było na tyle!


Plusy? Proszę bardzo! Niezapomniana, wyjątkowa data, którą przyszły małżonek raczej napewno zapamięta. Typowo imprezowy klimat- jeśli jesteście szaleni, a wasi najbliżsi i przyjaciele to nieźli tancerze- wybranie tej daty równa się jedna, wielka IMPREZA! Pamiętajcie też, że po nocy sylwestrowej jest dzień wolny, a więc nie trzeba martwić się o zaprawionych gości wracających do pracy! Można też zrobić bardzo klimatyczne poprawiny


Wiecie, że nie jestem fanem tradycyjnych oczepin... ale kiedy o 23:59 wszyscy zaczęliby wspólne, głośne odliczanie- to byłoby coś! A poźniej piękne, noworoczne życzenia i uściski- dla Wszystkich!


Nasza wersja wesela w Sylwestra


Zobaczcie jak wyglądałoby NASZE (ekipowe) wesele w sylwestra! Motywem przewodnim byłoby zdecydowanie confetti... tylko kto to by potem sprzątał?


modelka: Zuza

organizacja: by my wife

film: Hey Folks a tu zostawiam Wam link do filmu : O TU

suknia slubna: Ochocka Atelier

słodkości: be my cake

ledon: Light me

papeteria: Katelove calligraphy

pudełko na pierścionki: Shy ribbons

makijaż: Justyna Sadowska

fryzura: Pomadka i PuderA po więcej inspiracji zapraszam Was na przykład na prawdziwe boho wesele w stodole, albo do oglądnięcia jak wygląda Ślub w Jurcie!