top of page

Wesele w stylu romantycznym


Jeszcze zanim zdecydujecie się na sale, czy wybór konkretnych zaproszeń często macie w głowie jakiś zarys tego jak mogłoby wyglądać Wasze wesele. W jakim stylu miałoby być, albo szczerzej- jakie kolory i nastrój miałby panować podczas całego wydarzenia. Nie jest to przypadkowy wybór. Myślę, że wiele z Was decyduje się na dany styl ze względu na swoją osobowość i charakter.
Wesele w stylu romantycznym


Ślub z natury jest romantyczny, więc idea delikatnego, francuskiego wesela będzie drastycznie różna w zależności od pary. Możemy podkreślić go delikatnymi detalami i drobnymi akcentami. Kropką nad i do zaprojektowania romantycznego wesela, jest to co Was inspiruje. Sięgnięcie w głąb siebie i zastanowienie się co dla Was jest najbardziej romantyczne. My postawiliśmy na styl shabby chic, czyli delikatność i francuską elegancje. Jasne kolory oraz przestronne, dobrze oświetlone wnętrza były dla nas kluczowe. Ślub w stylu francuskim może być naprawdę piękny- musimy tylko zadbać o spójność i detale.


Polecam Wam takie firmy jak:


Pamiętajcie też, że jeśli naprawdę chcecie mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i nie martwić się absolutnie o nic, jednocześnie mając pewność, że Wasz ślub i wesele będzie dokładnie takie jak zaplanowaliście- powinniście zastanowić się nad zatrudnieniem wedding plannera. On napewno stworzy dla Was ślub niczym z Pinteresta. A Wasze głowy będą wolne od trosk i zmartwień. Oto kilku naprawdę fantastycznych ludzi zajmujących się profesjonalną organizacją ślubu:

Romantyczne Wesele


Zaproszenia ślubne - klasyczne zaproszenie na ślub w kolorach ecru z czarnym tuszem przemawia do wielu osób i jest zdecydowanie romantyczne. Możecie wybrać też zaproszenia ze specjalnie stworzoną dla Was grafiką, która porusza serce. Natomiast zaproszenie na ślub w akwareli, dla mnie może być przepięknym uzupełnieniem stylu romantycznego. Zaproszenia na romantyczne wesele są pierwszym krokiem do wprawienia gości w taki właśnie nastrój. Możecie wykorzystać tutaj kaligrafię, aby były one jeszcze bardziej niepowtarzalne. Myślę, że całkiem nieźle sprawdzi się też papeteria w kwieciste wzory.Ślub w stylu francuskim


Francuski romantyzm kojarzy się przede wszystkim z zielenią i naturalnym światłem. Idealne miejsce na romantyczne wesele, czy ślub to miejsce na świeżym powietrzu. Ogrody botaniczne, parki nadbrzeżne i winnice to tylko kilka doskonałych miejsc , które moglibyście wykorzystać. Biały namiot oświetlony miękkim światłem na tle gwieździstego nieba już sam w sobie wywołuje romantyczne skojarzenia. Świece są często integralnym elementem stylu shabby chic. Miękkie światło stwarza odpowiedni nastrój. Dobrze też postawić na lustra, bądź tekstury odbijające światło, aby naszych świec było optycznie jeszcze więcej. W stylu romantycznym królują lekkie tkaniny, takie jak tiul i organza, możecie wykorzystać je jako dekoracje.

Romantyczne wesela to kwiaty, kwiaty, kwiaty! A więc nie może ich zabraknąć! W miejscu ceremonii, czy na sali- jeśli marzy Wam się naprawdę romantyczne wesele, jak z bajki, miejsca w których przebywacie muszą być pełne roślinnych i kwiatowych akcentów.

Wbrew pozorom znaleźć idealnie romantyczne miejsce na ślub nie jest prostą rzeczą. Przygotowałam więc dla Was spis moim zdaniem naprawdę pięknych romantycznych ślubnych destynacji:

Jeśli chodzi o paletę kolorów, powinna ona być jasna i świeża. Ślub romantyczny to uosobienie kobiecości i delikatności. Dlatego pastelowe barwy idealnie pasują do piękna tego stylu.

Comments


bottom of page