• Pietraszkiewicz

Wesele w HalloweenTen projekt tkwił w naszej głowie od dawna. Razem z Moniką z Monika Witek MakeUp już od trzech lat próbowałyśmy zorganizować sesję dwóch kościotrupów i za każdym razem nie było na to czasu, albo budziłyśmy się zdecydowanie za późno. W tym roku zdecydowałyśmy, że to zrobimy! Ustaliłyśmy datę, skrzyknęłyśmy małą ekipę i.... i w piątek lało niemiłosiernie. Nie poddaliśmy się i w ten deszcz staliśmy na środku pola kukurydzy, mokrzy, zmarznięci i niesamowicie szczęśliwi, że udało nam się w końcu dopiąć swego!


Wesele w Halloween

W tym roku to święto idealnie wypadło w sobotę, jednak ze względu na warunki jakie panują w naszym kraju wesele w halloween nie mogłoby się odbyć. Halloween nie jest obchodzone w każdym kraju, tak jak w Stanach Zjednoczonych. W Polsce niewiele o tym słyszymy. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić mroczną atmosferę ostatniego dnia października i wyprawić kościotrupom wesele w halloween. Piękne detale, niezwykły tort i dwie niesamowite postacie. Dajcie się przenieść w magię tego święta i choć na chwilę oderwijcie głowy.


Piękna ekipa:

Makijaż: Monika Witek Make Up

Suknia: Joanna Niemiec Atelier

Organizacja, detale i kwiaty: FabbricaArt

Tort: Mam WypiekiNietypowe wesele

Marzy mi się być częścią czegoś tak nietypowego jak to wesele w Halloween! Nie bójcie się eksperymentować ze swoimi pomysłami, jeśli tylko coś czujecie- realizujcie to! Jasne, że nie namawiam Was do malowania w dniu ślubu twarzy w kościotrupy (chociaż...), raczej staram się dać Wam trochę odwagi do działania w wybranym przez siebie kierunku. Pamiętajcie, że to Wasz dzień i powinniście go przeżyć po swojemu... tak jak Monia z Pawłem... w dość nietypowych okolicznościach!