top of page

Pałac Goetz wesele modernistyczne


Pałac Goetz


Małopolska. Kraków, albo i jeszcze dalej. Toczę się długim i krętym podjazdem, aż do posiadłości, a właściwie to prawie zamku, o jakim marzy każdy! Osadzony w samym środku parku, potężny i neobarokowy Pałac Goetz króluje na wzniesieniu. Nie da się nie zachwycić. To miejsce miałam okazję odwiedzić po raz pierwszy i zrobiło ono na mnie ogromne wrażenie. I tak sobie myślę, że to ogromne szczęście, że w tak cudownym miejscu można zorganizować swój wymarzony ślub i wesele.


Wymarzone wesele w Pałacu Goetza


Pałac Goetz to piękne miejsce, idealne na organizację wesela i ślubu. Znajduje się on w malowniczej okolicy, otoczony zielenią oraz starodrzewiem co nadaje mu wyjątkowego klimatu i uroku. Wiele par decyduje się na organizację swojego wesela właśnie w tym tutaj, a niektóre wybierają go nie tylko na organizację wesela ale i ślubu. Wesele w Pałacu Goetza to wyjątkowe doświadczenie. Czas spędzony w pięknych wnętrzach, które zachwycają swoim stylem i elegancją, jest naprawdę niesamowity. Dół pałacu zagospodarowany jest w sale w, których najryte są stoły oraz jedną przestronną i chyba nie przesadzę mówiąc, że wysoką na 5 metrów- salę z parkietem. Z okien jadalni roztacza się widok na piękny ogród... czy to nie brzmi jak anturaż niczym z filmu?


Eleganckie wesele Patrycji i Wojtka


Patrycja i Wojtek to dusze, które mają w sobie romantyzm, minimalizm oraz eklektyzm, więc ich wesele właśnie takie było. Pełne angielskiej klasy, masy rozmów, śmiechów i swobody. Przygotowania odbyły się w Pałacu Goetza, co sprawiło, że nikt nigdzie nie musiał się spieszyć, nie martwiliśmy się logistyką ani problemami związanymi z utrudnieniami na drogach. Oczywiście zaowocowało to również dużą ilością czasu na portrety, detale i dodatki. Dzięki temu cały reportaż jest spójny i naprawdę cudownie się na niego patrzy.


Ślub w kaplicy przy Pałacu

Zaskoczę Cię. Pałac Goetza ma wiele możliwości jeśli chodzi o same zaślubiny, ale! Jedna z nich jest naprawdę niepowtarzalna. Zaraz przy jego boku znajduje się kaplica, która stylem wpisuje się w cały klimat miejsca. Co więcej, jest prosta i skromna. Nie mogło więc być inaczej- ceremonia ślubna odbyła Patrycji i Wojtka odbyła się w kaplicy pałacowej.


Wesele - czyli impreza w wielkim stylu

W Pałacu Goetz wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Od wykwintnych potraw i drinków, po obsługę kelnerską, która zawsze jest profesjonalna i przyjazna dla gości. Impreza była naprawdę szalona, ale co było dla mnie cudowne- była całkowicie w stylu Patki i Wojtka. Nie mieli pierwszego tańca, bo bardzo się nim stresowali, zamiast tego wszyscy goście od razu poszybowali do tańca! Oświetlenie jakie oferuje pałac sprawia, że kadry są ciekawe i fotograf w fenomenalny sposób może bawić się kreacją.


Ten ślub był jednym z piękniejszych na jakich byłam. Oprócz emocji i miłości, był estetyczną ucztą dla oczu!

Jeśli planujesz swoje wesele lub ślub, to Pałac Goetz to miejsce, które warto wziąć pod uwagę. Piękno otoczenia i eleganckie wnętrza sprawią, że ten dzień będzie jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.


A tymczasem, zapraszam Cię na reportaż 🤍Comments


bottom of page