Ślub w Jurcie

Słyszeliście kiedyś o takim ekstra wynalazku jak Jurta? I na dodatek, że można wziąć ślub w Jurcie? Czyli w przepięknym, weselnym prawie namiocie. Choć to określenie jest nieco niesprawiedliwe, ponieważ ślubna Jurta to coś dużo więcej niż namiot.


Ślub w plenerze

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o plenerowym ślubie, albo plenerowym weselu w pięknych ogrodach to nie ma nic lepszego niż Ślub w Jurcie. Daleko od zgiełku miast, zdecydowanie daleko od ludzi, w przepięknym Dworze Feillów Gabrysia i Lucjan usadowili swoje dwie, piękne Jurty. Czyli miejsca wprost idealne na plenerowe śluby czy wesela. Najlepsze w ty wszystkim jest to, że nie ma bardziej ciepłych, serdecznych i pomocnych ludzi, którzy mogą Wam stworzyć magiczne wesele, niż tych Dwoje!


Jurty pomieszczą aż do 100 osób, choć właściciele nie zamykają się na większą opcje! W tym wszystkim liczy się przede wszystkim Wasza inwencja i Wasza kreatywność! Ślub w plenerze? Wesele w ogrodzie? Włoski klimat? Jedzenie, śmiech i ciepło słonecznych promieni na policzku? Tak, poproszę!


Wedding planner

Lucjan i Gabrysia zadbają o to, aby Wasz ślub w Jurcie był naprawdę wyjątkowy. Do tego wszystkiego... Gabrysia jest również wedding plannerm i jako Be MY Wife tworzy niesamowite realizacje ślubne! Czego chcieć więcej? Jest ogród, jest zieleń, jest parkiet pod chmurką... i do tego jest kobieta petarda, która jeśli tylko zechcecie, wyczaruje Wam najpiękniejsze wesele w plenerze na świecie!