top of page

Ślub w Jurcie

Słyszeliście kiedyś o takim ekstra wynalazku jak Jurta? I na dodatek, że można wziąć ślub w Jurcie? Czyli w przepięknym, weselnym prawie namiocie. Choć to określenie jest nieco niesprawiedliwe, ponieważ ślubna Jurta to coś dużo więcej niż namiot.


Ślub w plenerze

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o plenerowym ślubie, albo plenerowym weselu w pięknych ogrodach to nie ma nic lepszego niż Ślub w Jurcie. Daleko od zgiełku miast, zdecydowanie daleko od ludzi, w przepięknym Dworze Feillów Gabrysia i Lucjan usadowili swoje dwie, piękne Jurty. Czyli miejsca wprost idealne na plenerowe śluby czy wesela. Najlepsze w ty wszystkim jest to, że nie ma bardziej ciepłych, serdecznych i pomocnych ludzi, którzy mogą Wam stworzyć magiczne wesele, niż tych Dwoje!


Jurty pomieszczą aż do 100 osób, choć właściciele nie zamykają się na większą opcje! W tym wszystkim liczy się przede wszystkim Wasza inwencja i Wasza kreatywność! Ślub w plenerze? Wesele w ogrodzie? Włoski klimat? Jedzenie, śmiech i ciepło słonecznych promieni na policzku? Tak, poproszę!


Wedding planner

Lucjan i Gabrysia zadbają o to, aby Wasz ślub w Jurcie był naprawdę wyjątkowy. Do tego wszystkiego... Gabrysia jest również wedding plannerm i jako Be MY Wife tworzy niesamowite realizacje ślubne! Czego chcieć więcej? Jest ogród, jest zieleń, jest parkiet pod chmurką... i do tego jest kobieta petarda, która jeśli tylko zechcecie, wyczaruje Wam najpiękniejsze wesele w plenerze na świecie!

Jeśli tylko macie ochotę zobaczyć Jurty, macie taką możliwość od maja aż do września! Potem Jurty są składane, aby nic im się przez zimę nie stało i aby znów pięknie wyglądały podczas letnich wesel.


Ślub w Jurcie po Waszemu

Zdjęcia! A zdjęcia, które dziś chciałam Wam pokazać, wizualizują to jak mógłby wyglądać Wasz ślub w Jurcie! Jedna z realizacji jest zawsze w modzie i zawsze wygląda zniewalająco- greenery wedding. Szczególnie w takim miejscu, ten styl wpasuje się idealnie.

Kolejna nasza propozycja jest cieplejsza, bardziej kolorowa i zdecydowanie dla wielbicieli stylu wild and boho!

Te dwie aranżacje tworzyła niesamowita ekipa, za którą odcięłabym sobie ręce, nogi... no i nawet głowę!


Chciałabym, żebyście dokładnie wiedzieli kto jest za to wszystko odpowiedzialny!


Wedding planner: Bemywife

Miejsce: Dwór Feillów,

Kwiaty: Umajona

Słodkości: Bemycake

Biżuteria włosów: Oh.bride

Makijaż: Pomadka i Puder

Albumy: Snap Albums


i Ci najpiękniejsi, czyli Ola i Sebastian oraz Agatka i Łukasz- dziękuję Wam pięknie za to, że podzieliliście się z nami magią Waszej miłości!

Comments


bottom of page