top of page

Eleganckie wesele | Pałac Wierzbiczany

Delikatne kwiaty, mnóstwo przestrzeni i światła, jasna pościel i minimalistyczny wystrój: te eleganckie i klasyczne rzeczy nigdy nie wyjdą z mody. A jeśli jesteś panną młodą, która przedkłada ponadczasowość nad trendy, proponuję Ci zostać tu chwilę ze mną i spojrzeć na eleganckie wesele Karoliny i Lucjana w Pałacu Wierzbiczany. Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać klasykę na swój wielki dzień, najpierw pomyśl chwilę nad panującymi modami i motywami weselnymi, takimi jak bohema, industrial czy rustic. Jeżeli te style to totalnie nie Twoja bajka- prawdopodobnie klasyczne, eleganckie wesele jest idealnym wyborem dla Was! Istnieje wiele sposobów na pozostanie przy eleganckim motywie wesela i ślubu. W przypadku zaproszeń ślubnych wybierz romantyczną kaligrafię. A muzyka? Przetańczcie całą noc do klasycznych piosenek weselnych, takich jak „At Last” Etty James. Jeśli chcesz stworzyć wydarzenie, które będzie luksusowe, klasyczne i ponadczasowe, to motyw elegancki jest najlepszym wyborem. Zapomnij o najnowszych trendach w dekorowaniu ślubów — ten styl polega na wykorzystaniu elementów, które przetrwają próbę czasu, od delikatnych palet kolorów po papeterię z monogramami, czy klasyczne kroje strojów.


Karolina i Lucjan postawili właśnie na to! Na klasykę, elegancję, luksus i ponadczasowość- coś co już zawsze będzie cieszyło ich oczy- bez względu na przemijające mody. Ale ale! Ta piękna para właśnie taka jest- pełna harmonii i klasyki. Na codzień jak i na weselu. I choć dzień ślubu był zaplanowany w najmniejszym szczególe... to Karolina z Lucjanem szukali fotografa tylko dwa miesiące przed samym wydarzeniem!JAKIE MIEJSCE WYBRAĆ NA WYMARZONE ELEGANCKIE WESELE?

Przy odpowiednim wystroju możesz sprawić, że klasyczny i elegancki motyw ślubny sprawdzi się w prawie każdym miejscu, ale najbardziej odpowiednie są pałace, piękne eleganckie hotele czy wnętrza klasycznych, francuskich restauracji. Miejsca te są na ogół tradycyjne i wyrafinowane, co ostatecznie wyeliminuje potrzebę przekształcania przestrzeni.


Jeśli wolisz miejsce na świeżym powietrzu, rozważ ogród w stylu europejskim, formalny dziedziniec lub fantazyjną posiadłość (może zamek?). Staraj się unikać wszystkiego, co jest zbyt rustykalne lub boho. Aby uzyskać wyjątkowy styl eleganckiego wesela można zorganizować je w muzeum/zabytkowej przestrzeni, oranżerii lub innym miejscu o klasycznym wystroju.PALETA KOLORÓW- ELEGANCKIE WESELE

W tym stylu będziemy wybierać kolory które są spójne. Zazwyczaj oznacza to trzymanie się z dala od wszystkiego, co jest zbyt żywe lub neonowe, ale to nie znaczy, że Twoja paleta kolorów musi być nudna!


Najpierw spójrz na istniejący wystrój lokalu (tapetę, dywan, oprawy oświetleniowe itp.). Jeśli masz jakieś wyraziste kolory, spróbuj włączyć je do swojej palety, aby uzyskać efekt, który nie będzie kolidował z otoczeniem, Neutralne kolory są zawsze świetnym punktem wyjścia. Beż, biel i wszystkie pastelowe, przydymione kolory to klucz to przepięknego wystroju i spójnych zdjęć! Elegancja kocha się też z różem, francuskim niebieskim, szałwiowym, lawendowym, maślanym czy brzoskwiniowym!

.


DEKORACJE

Szukaj przedmiotów z natury klasycznych, takich jak szlachetna porcelana, francuskie meble czy świeczniki. Pamiętaj również o zachowaniu stosunkowo spokojnego wystroju i pominięciu wszystkiego, co jest zbyt krzykliwe lub ekstrawaganckie. W tworzeniu eleganckiego wesela unikaj elementów typu miszmasz, które będą wyglądać zbyt dziwacznie na klasyczny ślub. Zamiast tego trzymaj się dwóch lub trzech kolorów i używaj tych samych rodzajów akcentów (perełkowe pasma, koronki, cyrkonie itp.) przez cały ślub, aby stworzyć spójny, dobrze zaplanowany efekt.

Suknia ślubna: MADONNA

Kwiaty: STUDIO DEKORA

Buty panny młodej: MOLIERA

Makijaż: ANNA CZAPNIK

Garnitur: BYTOM

Zespół: D-TONACJA

Comments


bottom of page