Boho wesele

Czyli coś co ciągle sprawia, że moje serce galopuje szybciej. Stąd właśnie pomysł na szaloną gypsy sesję z udziałem pięknych ludzi i jeszcze jednego zaskakującego gościa...


Słowo ,,boho” bezpośrednio wywodzi się od bohemy, czyli artystycznej cyganerii. Jest z nim związane wszystko to co ma daleko do norm, konwenansów czy sztywnych zasad. Swoboda i luz to zdecydowanie dwa królujące tu słowa!

Naturalne, rustykalne i zabytkowe detale. Koronki, zwiewne spódnice i długie kolczyki. Luźna koszula, bose stopy, brzęczące na kostkach bransoletki i trawy pampasowe. Lekkość i wygoda. Właśnie o to w tym wszystkim chodzi.Boho wesele w wydaniu Wild West


"W dzisiejszych czasach życia w biegu, pod presją czasu, w pogoni za rzeczami doczesnymi, organizacja ślubu jest nie lada wyzwaniem. A przecież każdy z Was chce go przeżyć w sposób wyjątkowy, celebrując każdy moment, ciesząc się każdą jego chwilą. Alternatywą dla sztampowego przyjęcia ślubnego jest przyjęcie w stylu slow wedding inspirowanego naturą.


Kolory ziemi, które czerpiemy z przyrody, jak lekkie, delikatne biele i beże, czy wyraziste i chłodne szarości oraz brązy dają nieograniczone możliwości kreacji przyjęcia ślubnego, a przy tym sprzyjają refleksji, rozmowie, czułości, bliskości i miłości, która tego dnia powinna być najważniejsza.