• Pietraszkiewicz

Boho wesele

Czyli coś co ciągle sprawia, że moje serce galopuje szybciej. Stąd właśnie pomysł na szaloną gypsy sesję z udziałem pięknych ludzi i jeszcze jednego zaskakującego gościa...


Słowo ,,boho” bezpośrednio wywodzi się od bohemy, czyli artystycznej cyganerii. Jest z nim związane wszystko to co ma daleko do norm, konwenansów czy sztywnych zasad. Swoboda i luz to zdecydowanie dwa królujące tu słowa!

Naturalne, rustykalne i zabytkowe detale. Koronki, zwiewne spódnice i długie kolczyki. Luźna koszula, bose stopy, brzęczące na kostkach bransoletki i trawy pampasowe. Lekkość i wygoda. Właśnie o to w tym wszystkim chodzi.Boho wesele w wydaniu Wild West


"W dzisiejszych czasach życia w biegu, pod presją czasu, w pogoni za rzeczami doczesnymi, organizacja ślubu jest nie lada wyzwaniem. A przecież każdy z Was chce go przeżyć w sposób wyjątkowy, celebrując każdy moment, ciesząc się każdą jego chwilą. Alternatywą dla sztampowego przyjęcia ślubnego jest przyjęcie w stylu slow wedding inspirowanego naturą.


Kolory ziemi, które czerpiemy z przyrody, jak lekkie, delikatne biele i beże, czy wyraziste i chłodne szarości oraz brązy dają nieograniczone możliwości kreacji przyjęcia ślubnego, a przy tym sprzyjają refleksji, rozmowie, czułości, bliskości i miłości, która tego dnia powinna być najważniejsza.


Wild West to projekt stworzony wokół idei slow wedding. Był zarówno swobodny luz w stylu boho, jak i romantyczna elegancja. Pustynia, piach i słońce sprzyjały dzikiej twórczości całego zespołu kreatywnego. Koronki sukien ślubnych powiewały na wietrze i mieszały się z unoszącym się pyłem, skórzane buty pozostawiały miejsce na wygodę, w tle było słychać tupot końskich kopyt. Przepiękne kompozycje florystyczne nadawały charakteru i energii całej stylizacji. Był czas na pracę, śmiech…i nocny piknik na pustyni po wszystkim"


Lepiej niż Sabinka z FabbricaArt tego nie ujmę,,, a Wam pozostaje przedstawić całą twórczą ekipę:


organizacja: FabbricaArt

film: Lynx Creatives

modelka: Daria Pustarnak

modele: Milenka i Adam

suknie ślubne: Atelier Renata Potrzeba

garnitur: Men Island

wypożyczalnia dekoracji: Rent4wedding

dekoracje kwiatowe: Kwiat Rumiany

makeup i fryzura: Wedding beauty room

makeup: Uroteka by Anna Wojno

biżuteria: Koronki iwogg

papeteria: Papierove

konie: Ośrodek Babin


boho wesele

Gdzie zorganizować boho wesele?


Plener! A przynajmniej dla mnie to najlepszy przyjaciel każdego boho wesela! Bliskość i miłość z przyrodą, króluje w tym stylu, a więc wszystkie miejsca z dużą ilością przestrzeni i zieleni będą się wspaniale do tego nadawać! Pamiętajcie, że decydując się na wesele na sali, dobrze byłoby dopasować jego styl do jej wnętrza. Pałacowe wnętrza, przepych oraz masa satyny nie będą dobrze komponowały się ze stylem boho. Za to wszystko co wykończone naturalnymi tworzywami już tak! Kamień i drewno to jest to!


Jako sala na wesele boho świetnie sprawdzą Jurty, o których już Wam pisałam! .


boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele

Boho dekoracje


Prostota, ale i lekka niedbałość to serce boho wesela. Naturalne elementy takie jak łapacze snów, dzikie polne kwiaty czy suszki, dywany boho i mnóstwo lampeczek o ciepłej barwie. Światło jest jednym z naprawdę ważnych elementów tego stylu, a więc lampiony, świece oraz girlandy są tutaj bardzo mile widziane. Możecie zorganizować nocne ognisko, aby być jeszcze bliżej dzikości i wolności!Na stołach koniecznie powinno znaleźć się dużo kwiatów i tworzyw naturalnych! To one przecież są symbolem świeżości, delikatności i przede wszystkim natury. Bukiety powinny wyglądać jakby były zupełnie przypadkowe, zaryzykowałabym nawet słowo niechlujne. Nieco roztrzepane! Stawiajcie na bukiety przestrzenne, tworzone z różnego rodzaju długości roślin! Kolory takie jak żółty, pomarańcz czy czerwień będą się pięknie komponować!


boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele
boho wesele