"Paulino, dziękuję za nasze wspaniałe spotkanie oraz ciepłe przyjęcie w Twoim domu. Bez wątpienia był to dla mnie dzień pełen inspiracji i motywacji do dalszego tworzenia oraz szukania siebie. Były to moje pierwsze warsztaty one to one dlatego jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoje indywidualne podejście i chęci poznania mnie i kwestii, które sprawiają mi trudność. Z warsztatów wróciłam pełna energii i gotowa do działania - wciąż mam w głowie Twoje przykazanie "Pracuj ciężko i bądź dobra dla ludzi" :) Gdy przychodzą do mnie gorsze chwile i kiedy coś nie wychodzi tak jakbym chciała nie poddaję się, a słowa te są ze mną :)
Dziękuję za mnóstwo wskazówek i umiejętności o które jestem teraz bogatsza oraz za wspaniałą sesję z przesympatycznymi ludźmi. Z ręką na sercu wszystkim serdecznie polecam Twoje warsztaty! Jestem przekonana, że pomożesz jeszcze wielu Duszom, które szukają siebie. Dziękuję! "

Aga Sopel

"Cudowna kobieta i fotograf z prawdziwą pasją! :) <3 W swoją pracę wkłada całe serce i poświęca całą siebie dla najlepszego efektu. Warsztaty z Pauliną były dla mnie ogromem wiedzy teoretycznej i praktycznej, ale przede wszystkim fantastycznym czasem spędzony z przesympatyczną babką :). Paulina potrafi zmotywować i uwierzyć w własne możliwości dając tym samym wielkiego kopa do działania! :). Myślę, że zdjęcia, które tworzy oddają całą jej osobowość. Artystyczna dusza, nie bojąca się pozywać emocji, wrażliwa na otaczające ją piękno "

justyna kokiec-klos

"Ponieważ lubię pisać takie rzeczy totalnie na świeżo dziś chcę Wam powiedzieć kilka słów o warsztatach u Pauliny. Jadąc do domu (a przyjechałam do niej aż z Łodzi) miałam chwilę żeby sobie wszystko, elegancko poukładać w głowie. Te dwa dni dały mi dużo więcej niż jakiekolwiek inne warsztaty wcześniej, nie tylko ze względu na ogromną wiedzę Pauliny, którą podzieliła się ze mną z ogromną otwartością, ale również ze względu na wiedzę jaką zyskałam o... samej sobie! O tym co chcę robić, a czego już nie, o tym dlaczego to robię i dlaczego tak bardzo to kocham! Paulina poza tym że jest totalnie zdolnym fotografem jest również cudownym człowiekiem, pełnym ciepła i wewnętrznej mądrości która totalnie zaskakuje w połączeniu z wiekiem! Jest tez świetnym psychologiem! Warsztaty polecam ogromnie, do konfrontacji z samym sobą i do tego aby w końcu ruszyć właściwą drogą! PS. Są też koty do miziania i ciastka do zjedzenia! 

Joanna piesiak

możesz sprawdzić co u mnie      

Wedding photography full of love, emotions and fragility.
Based in Wroclaw, Poland | ready to work worldwide
Copyright ©2020 Pietraszkiewicz
  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Facebook Icon