TESTIMONIALS

"Nie wiem od czego zacząć i na czym skończyć... przede wszystkim - z całego serca polecam współpracę z Paulina! Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego fotografa na naszym ślubie :) (a nie jestem łatwym klientem, bo na zdjęciach bywać nie lubie!). Świetne podejście do klienta, Paulina tworzy luźna i dobra atmosferę, nie stresuje, ale tez przygotowuje do tego dnia, udziela świetnych porad. Pilnuje godzin na weselu, no ale przede wszystkim robi majestatyczne zdjęcia (pamiątka na całe życie). Nie zapomnę wspomnieć o szybkiej obróbce zdjęć i pięknym albumie! Brać nie zastanawiać się!"

-Anna Śmiałek

"Jeśli szukasz fotografa z ogromną pasją i zaangażowaniem to go znalazłeś! Paulina jest profesjonalna, szczegółowa i zawsze znajdzie cudowny kadr, który zachwyci. Jeśli nie wiesz czego chcesz i w sumie wszystko Ci się podoba to doradzi i pokieruje w odpowiednią stronę. Jej zdjęcia są wspaniałe! Każdą chwilę uchwyci w taki sposób, że będziesz patrzeć na zdjęcia godzinami. Nie żartuję, coś o tym wiem. Paulina to oczywiście nie tylko człowiek z za aparatu. Swoją osobowością rozbawi każdego i rozluźni atmosferę. Nie da się jej nie lubić.

Ps. Paulina również z tobą chętnie zatańczy"

-Asia Osińska

"Fotograf z duszą i sercem pełnym pasji!!
Miałam przyjemność pracować z Pauliną zarówno jako modelka jak i wizazysta podczas kilku projektów. I mam nadzieję, że takich projektów będzie tylko więcej!  W swoją pracę wkłada 300% zaangażowania! Jest nie tylko wyśmienitym fotografem ale i wspaniałą osobą. Otwartą,uśmiechniętą i z ogromnym doświadczeniem! :) 
Każda jej praca jest dokładnie przemyślana. Wie co chce osiągnąć i robi to na najwyższym poziomie!


Praca z Paulinką to sama przyjemność :)

Dziękuję za możliwość pracy z Tobą!"

-Monika Witek

"Paulina, I don't know even how to beginning thanking you. Watching the pictures you took brings me just the beautiful moments of September 30th. 

The house, the garden, all the smiles.. everything looks like a dream!  
We both know how crazy it was and somehow you managed to keep the memory of the most important thing on that day. Our love for each other, for the family, and their love for us.

I found you when I was at the airport in Amsterdan waiting for my flight to Poland. I typed "Slubna Fotografia" on facebook and between lots of weird photographers there you were!
I remember I sent to Krzys around 5 names and yours I told him I liked the most.
For our lucky, you answered to his call! 
I remember Krzys saying: We gonna like her, she is crazy! She has a job in the evening but she likes our story so she wants to do it!

Just like this we choose the person who would give all the magic for such an important day.
We are so glad this person was you!

Thank you again for sharing your love with us!"

-Rafaela Huguenin 

"Paulina to przemiła, niesamowicie kontaktowa i otwarta dziewczyna, której osobowość sprawia że ewentualny stres przedślubny ulatnia się zupełnie. Jest wspaniałą artystką oddającą klimat chwili obrazami w sposób iście magiczny - taki, że oglądając zdjęcia z perspektywy czasu wręcz "czuje się" energię tego wyjątkowego dnia. Obok swoich umiejętności fotograficznych Paulina świadczy również wszelkie inne usługi dodatkowe, wynikające z dynamiki sytuacji - pożycza Pannie Młodej własne buty gdy ta, jak się okazuje, nie wzięła żadnych na zmianę, pomaga zapiąć Panu Młodemu kwiaty do butonierki… Słowem - jest wszędzie I wszędzie służy pomocą, uśmiechem i wsparciem Jeśli szukacie osoby, która zaopiekuję się Wami jak najlepszymi przyjaciółmi, ze szczerością i oddaniem od początku do końca, podpowie, da wskazówki jeszcze na etapie wybierania usługodawców i dopieszczania szczegółów, a przy tym oczywiście stworzy dla Was magiczną pamiątkę na lata w postaci fotografii - bierzcie Paulinę w ciemno, słowo daję że się nie zawiedziecie"

-Sylwia Szyszka

"Jakie mieliśmy szczęście, że trafiliśmy na Ciebie przeszukując oferty weselne! Już po wspaniałej, pełnej śmiechu i luzu sesji narzeczeńskiej, wiedzieliśmy, że to był znakomity wybór, a efekty pracy...przerosły nasze oczekiwania. Naturalne, pełne ciepła kadry zapowiadały najpiękniejsze zdjęcia ślubne.
Jesteś przekochaną, pozytywnie zakręconą osobą i zyskałaś sympatię naszej rodziny. Czuliśmy się w Twoim towarzystwie tak swobodnie, nie musieliśmy się ustawiać, pozować, wszystko wyszło naturalnie.
Gdy dostaliśmy cały materiał byliśmy w szoku, nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszych zdjęć, tak wspaniale uchwyconych emocji, radości, łez szczęścia, osób nam najbliższych... Tym bardziej jest to dla nas tak wyjątkowa pamiątka, która zostanie już z nami na zawsze. 

Dzięki Tobie napisaliśmy do siebie listy, które w dniu ślubu odczytaliśmy. To była wspaniała decyzja, niezapomniane emocje. Utwierdziły nas w przekonaniu, że dobrze zrobiliśmy, decydując się na ślub. Dziękujemy!!! 

Polecamy każdemu pracę z Tobą, dzięki takim osobom jak Ty, chce się to przeżyć jeszcze raz!"

-Klaudia Łozińska

"Paulina.... prawdziwa artystka, pasjonatka, profesjonalistka w każdym calu, zaklinaczka emocji...można by tak bez końca wymieniać, a i tak pozostaną to tylko słowa. Swoimi pracami udowadnia, że zbędne są tony wszelakiego sprzętu, kiedy ma się talent i kocha się to, co się robi, aby uchwycić TEN moment i ze zwykłego zdjęcia zrobić istny MASTERPIECE! Sam czas sesji jest czystą przyjemnością po granice zapakowaną emocjami, które wracają podczas oglądania zdjec. Daję 5, bo tylko tyle niesprawiedliwy fejsbuk pozwala dać. Dziękujemy raz jeszcze, za tak magiczne pamiątki za cierpliwość, uśmiech, pomoc w najbardziej stresujących sytuacjach... superfajnie, że jesteś"

-Karolina Kozłowska

"Od kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy pracę Pauliny, wiedzieliśmy, że nie znajdziemy lepszego fotografa. A potem przekonaliśmy się, jakim jest człowiekiem - stworzonym do tej pracy, chociaż w jej wykonaniu ciężko nazwać to pracą. Profesjonalista, absolutny photofreak, a przy tym niezwykle ciepła, dobra i wesoła osoba. Mieliśmy niezwykłą przyjemność stać przed jej obiektywem nie raz czy dwa i przekonaliśmy się, że gdybyśmy powiedzieli "dobra, to teraz skaczesz z nami w ogień" odparłaby pewnie, że super i zapytała tylko czy na główkę czy na nogi. A przy każdej z tych okazji czuliśmy, że zdjęcia robi nasz dobry przyjaciel. Najserdeczniej polecam, bo takim skarbem trzeba się dzielić"

-Ania Szydłowska

możesz sprawdzić co u mnie