YOUR

STORY GOES HERE

etheral

4 000 zl

  • Praca od przygotowań do tzw. Oczepin 

  • Minimum 500 pięknych, poddanych autorskiej obróbce klatek reportażowych

  • Mini plener w dniu ślubu (jeśli pogoda na to pozwoli)

  • Zdjęcia grupowe

  • Ozdobny pendrive

  • 100  najpiękniejszych, pięknie zapakowanych odbitek

  • Galeria internetowa

  • Dojazd na Wasz ślub na terenie całej Polski

  • Nocleg po Waszym ślubie

  • Specjalnie spisane przeze mnie porady dotyczące organizacji ślubu

sesja poslubna w polsce

1500 zl *

`

Sesja poślubna daje nam wspaniałe możliwości, które odbiera nam pęd dnia ślubu. Czas spędzony na fotografowaniu płynie bardzo szybko, wyznaję zasadę niepozowania, a więc hej! To ma być dobra zabawa, co oznacza pare godzin spędzonych na rozmowach, zwiedzaniu, zachwycaniu się i przy okazji robienie zdjęć! Dla mnie możliwość spędzenia z Wami czasu przyprawia mnie o dreszcze podniecenia, przebieram z niecierpliwością nogami na ten dzień!!!

*w połączeniu z reportażem ślubnym 1000 zł

sesja narzeczenska

700 zl

`

Sesja narzeczeńska to nie tylko piękne zdjęcia oprawione w uroczy i spersonalizowany pendrive, to także wspaniale spędzony czas i cudowna zabawa. Sesja narzeczeńska to najlepsza z możliwości poznania się i rozluźnienia w towarzystwie moim i aparatu, bardzo chętnie zabiorę Was w jedno z moich ukochanych miejsc, albo... dam się porwać w Waszą wymarzoną miejscówkę. Spędźmy razem dzień, poznajmy się i sprawmy, żebyście w Dniu Waszego ślubu czuli się spokojni i rozluźnieni!

*w połączeniu z reportażem ślubnym 500 zl

dobierzcie tez album!

.

Swój wymarzony reportaż możecie powiększyć o przepiękny fotoalbum. Wasze zdjęcia zostaną wywołane na jedwabnym, matowym papierze. Papier jest przyjemny w dotyku i nie zostają na nim ślady oglądania, co oznacza żadnych tłustych plam! Album rozkłada się całkowicie płasko, nie ma na środku szycia co pozwala na dużo większą wariacje zdjęć w środku. Kolory obić są do wyboru i zapewniam Was, że każdy znajdzie coś dla siebie! Sama posiadam 7 takich albumów z czego 4 są moim prywatnym zbiorem wspomnień. Nic tak nie daje radości jak wywołane w albumie zdjęcia i możliwość zaglądania do nich w każdym momencie.

30 x 30 - 500 zł (10 rozkładówek, każda następna- 45 zł)

25 x 25 - 390 zł (10 rozkładówek, każda następna- 35 zł)

20 x 20 - 300 zł (10 rozkładówek, każda następna- 30 zł)

Albumy są w wybranym przez Was obiciu, z grawerem na froncie- Wasze imiona oraz datą Waszego ślubu, takie pamiątki są jedyne w swoim rodzaju i daję Wam głowę, że będziecie zachwyceni tym co otrzymacie!

sesja za granica

cena do ustalenia indywidualnie

~

Podobnie jak w przypadku ślubu za granicą nie ma tutaj żadnych ograniczeń! Jedźmy tam gdzie macie ochotę, zróbmy wszystko aby te zdjęcia były magiczne, pełne emocji oraz wspomnień!

slub za granica/

elopement

cena do ustalenia indywidualnie

~

`

​Z wielką przyjemnością pojadę z Wami za granicę! Jeśli takie są Wasze marzenia I chcecie je spełnić właśnie ze mną nic nie stoi na przeszkodzie! Jedźmy i róbmy piękne zdjęcia, w zachwycających miejscach! Podróżuję na terenie całego świata, żadne miejsce nie jest za daleko!
Ślub za granicą to ogromne wyzwanie, którego z wielką chęcią się podejmę! Wiele czynników takich jak odległość, loty, zakwaterowanie różni się w poszczególnych miejscach dlatego cena ustalana jest indywidualnie zaraz po zaznajomieniu się z Waszymi potrzebami oraz marzeniami.To co dostaniecie to napewno piękny pendrive, album oraz galerię internetowądla siebie i Waszych gości.