dzikie i pełne

wolności uczucie

   Chciałabym aby z moimi parami łączyło mnie coś więcej niż tylko jeden dzień. Pełne przyjaźni relacje są dla mnie niesamowicie ważne. Jeśli chcecie abym to ja fotografowała Wasz ślub - poczujcie do mnie chemie! To wtedy zdjęcia wychodzą pełne swobody, naturalności i dzikiego piękna! Staram się wydobyć z Was nieskrępowanie oraz pokazać Wam jak szaleńczo przyjemne jest robienie zdjęć!

  

   Marzę, aby pracować dla Par takich jak ja! Pełnych kreatywnych pomysłów, dbających o osobliwe, pełne smaku detale. Kochających się niebotycznie wielką miłością, a przede wszystkim stawiających na ludzi w swoim życiu. Z chęcią jeżdżę na śluby, gdzie liczą się najbliżsi, zabawa, śmiech, łzy, radość i wzruszenia, a nie sztywny harmonogram i zasady od których nie można odejść. Uwielbiam niekonwencjonalne, świeże i pełne pomysłów wesela. Śluby w, których chodzi o Was, śluby, które oddają to jacy jesteście, Waszą filozofię i  autentyczność. Proste i skomplikowane, pełne pięknych detali i minimalistyczne, industrialne i boho, te włoskie i te rustykalne w lesie. 

   Jeśli tak właśnie czujecie, jeśli stawiacie na siebie, swoje pomysły, swoje uczucie i swoją wolność- to tak, jesteśmy dla siebie stworzeni.

  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Facebook Icon
Wedding photography full of love, emotions and fragility.
Based in Wroclaw, Poland | ready to work worldwide
Copyright ©2020 Pietraszkiewicz