top of page
_92A3130.JPG

LONG STORY SHORT

Long Story Short to warsztaty, które są skierowane do absolutnie każdego kto chciałby zacząć fotografować miłość oraz do tych, którzy chcieliby w tej dziedzinie się jeszcze mocniej rozwinąć. Jeden dzień, skondensowana dawka wiedzy, a na koniec mózg kipiący od natłoku nowych informacji!

Zapraszam Cię na nową formę moich warsztatów, która ma za zadanie zostawić Cię z masą wskazówek co zrobić, by Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze oraz byś mógł wznieść na wyższy poziom swoją fotograficzną firmę. Mam też nadzieję, że da Ci porządnego motywacyjnego kopa.

 

W tej przestrzeni nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Przynoszę Ci warsztaty w których otwieram dla Ciebie swoje serce oraz głowę, w których pokazuję Ci to co wiem. Bo gdybym te 6 lat temu sama wiedziała to co teraz- byłoby mi znacznie łatwiej!

PROGRAM

ZDOBYWANIE KLIENTA I BUDOWANIE Z NIM RELACJI

Skupimy się na przyciąganiu wymarzonego klienta oraz na sprawieniu, aby cały proces pracy z nim był niezwykle przyjemny dla obu stron. 

 

BUDOWANIE PRZYCIĄGAJĄCEGO PORTFOLIO

Czyli co zrobić aby wyróżnić się spośród tłumu fotografów, porozmawiamy również o ofercie.

 

PRACA Z PARĄ OD A DO Z

Porozmawiamy o tym w jaki sposób odbywa się cała komunikacja z parą przez rozmowę oraz sesję/dzień ślubu aż po oddanie materiału. Poruszymy temat edukacji klienta.

WORKFLOW

Oprócz tego co przychodzi Wam do głowy, czyli mojego sprzętu, ulubionych ustawień, nawyków i przyzwyczajeń, porozmawiamy o tym co jest podstawą mojego workflow- czyli o świetle i budowaniu kadru oraz prowadzenia sesji ze spokojem i pewnością siebie.

PRACA Z KOLOREM

Przejdziemy przez lightrooma oraz programy, których używam w procesie postprodukcji. Pokażę Ci co jest dla mnie najważniejsze w pracy z kolorami oraz w jaki sposób osiągam naturalność barw. 

STORYTELLING

Czym jest? Z czym go się je? O co w nim chodzi i czy właściwie jest potrzebny? W tym rozdziale będziemy dyskutować o procesie budowania historii, punkcie kulminacyjnym i o tym jak ważna jest selekcja.

MARKETING DLA OPORNYCH

Nie każdy jest stworzony do bycia PR'owcem, brandingowcem, designerem, copywriterem i marketingowcem, a do tego ekstremalnie super fotografem, dlatego pokażę Ci parę akcji które powinieneś robić w tygodniu by Twoja firma wzniosła się na wyższy poziom oraz by była widzialna w internecie.

ANALIZA STRON WWW

Jeśli tylko będziesz miał ochotę!

PROWADZENIE FIRMY FOTOGRAFICZNEJ W POLSCE

Poruszymy ten drażliwy temat- firma, ZUSY i jak nie zwariować w tym wszystkim. Podzielę się z Wami swoimi rozwiązaniami, ale i pokażę Wam jakie mamy możliwości w Polsce.

Podczas całych warsztatów jest czas na Twoje pytania, a w trakcie przerw jestem otwarta na rozmowy i odpowiadanie na pytanie, których nie chcesz zadawać na forum.

eleganckie wesele-132.JPG
eleganckie wesele-173.JPG
eleganckie wesele-53.JPG

WHERE + WHEN

Wrocław

12 | 03 | 2022 sobota

Czas trwania: 12 h

Ilość miejsc ograniczona: 5

Rozpoczęcie: 9:00 Planowane zakończenie: 21:00

Cena: 1 300 zł płatność w dwóch ratach 500 zł przy zapisie i 800 zł w dniu wydarzenia

w cenie kawa/herbata oraz obiad

ME?

Cześć!

Jestem Paulina i od 10 lat zajmuję się fotografią. a od 6 staram się być naprawdę najlepszym przyjacielem od zdjęć moich ślubnych par.

Od 3 lat prowadzę warsztaty fotografii ślubnej w różnych formach- od zajęć indywidualnych, przez konsultacje online po warsztaty grupowe. Kocham to prawie tak mocno jak fotografowanie ludzi! Dzięki doświadczeniu i dziesiątkom godzin poświęconym swoim kursantom staram się ciągle doskonalić program warsztatów, aby był. zarówno pełen wiedzy jak i motywacji i inspiracji.

Oprócz tego sama ciągle się szkolę i warsztatuję najczęściej u zagranicznych fotografów.

Chodź! Pomogę Ci z tą podróżą i dmuchnę w Twoje fotograficzne żagle!

BOOK A SPOT

THANK YOU

Aga Sopel

"Paulino, dziękuję za nasze wspaniałe spotkanie oraz ciepłe przyjęcie w Twoim domu. Bez wątpienia był to dla mnie dzień pełen inspiracji i motywacji do dalszego tworzenia oraz szukania siebie. Były to moje pierwsze warsztaty one to one dlatego jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoje indywidualne podejście i chęci poznania mnie i kwestii, które sprawiają mi trudność. Z warsztatów wróciłam pełna energii i gotowa do działania - wciąż mam w głowie Twoje przykazanie "Pracuj ciężko i bądź dobra dla ludzi" :) Gdy przychodzą do mnie gorsze chwile i kiedy coś nie wychodzi tak jakbym chciała nie poddaję się, a słowa te są ze mną :)
Dziękuję za mnóstwo wskazówek i umiejętności o które jestem teraz bogatsza oraz za wspaniałą sesję z przesympatycznymi ludźmi. Z ręką na sercu wszystkim serdecznie polecam Twoje warsztaty! Jestem przekonana, że pomożesz jeszcze wielu Duszom, które szukają siebie. Dziękuję!"

Julia Wiszniewska

"Paulina przede wszystkim takim podejściem kieruje się w trakcie prowadzenia warsztatów - by dopasować je idealnie pod uczestnika i jego potrzeby. Ciężko opisać emocje i to wszystko czego nauczyłam się na warsztatach u Pauliny. To co było dla mnie ważne, to fakt, by nie wynieść z warsztatów tylko ładnych presetów, kadrów z sesji i antidotum “jak być fotografem takim jak Pietraszkiewicz” tylko by znaleźć własną drogę. Jeśli masz więc takie podejście, warsztaty u Pauliny będą najlepszym wyborem z kilku względów:

1. Dzieli się swoją wiedzą niczego, absolutnie niczego nie ukrywając. Wychodząc z warsztatów nie masz wrażenia, że ktoś podzielił się z Tobą małym procentem swojej pracy lecz czujesz, że Paulina podzieliła się z Tobą wszystkim czym chciałeś.

2. Wiedza jest przekazywana w niezwykle merytoryczny i konkretny sposób.

3. Mówi prawdę, jest szczera, obdziera z iluzji różne “wydajemisie”

4. Jest zaangażowana od początku do końca i poświęca Ci tyle czasu ile potrzebujesz.

5. I co najważniejsze: jest z nią powarsztatowy kontakt, Paulina zawsze chętnie udzieli rady, pomoże i doradzi.

 

Podsumowując: Paulinka sprawi, że po warsztatach Twój mózg będzie parował, a serce będzie płonąć. Czy jest lepsza rekomendacja?"

Asia Piesiak

"Ponieważ lubię pisać takie rzeczy totalnie na świeżo dziś chcę Wam powiedzieć kilka słów o warsztatach u Pauliny. Jadąc do domu (a przyjechałam do niej aż z Łodzi) miałam chwilę żeby sobie wszystko, elegancko poukładać w głowie. Te dwa dni dały mi dużo więcej niż jakiekolwiek inne warsztaty wcześniej, nie tylko ze względu na ogromną wiedzę Pauliny, którą podzieliła się ze mną z ogromną otwartością, ale również ze względu na wiedzę jaką zyskałam o... samej sobie! O tym co chcę robić, a czego już nie, o tym dlaczego to robię i dlaczego tak bardzo to kocham! Paulina poza tym że jest totalnie zdolnym fotografem jest również cudownym człowiekiem, pełnym ciepła i wewnętrznej mądrości która totalnie zaskakuje w połączeniu z wiekiem! Jest tez świetnym psychologiem! Warsztaty polecam ogromnie, do konfrontacji z samym sobą i do tego aby w końcu ruszyć właściwą drogą!  "

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page