top of page

contact@pietraszkiewicz.com

+48 664 415 443

I SPEAK POLISH - ENGLISH 

_92A8321.JPG

HEY!

DZIĘKUJĘ! POSTARAM SIĘ

ODPISAĆ JAK NAJSZYBCIEJ

WARTOŚĆ

PAMIĘTAJCIE, ŻE ZDJĘCIA ŚLUBNE TO NIE TYLKO ICH CENA I ILOŚĆ KLATEK, KTÓRĄ DOSTANIECIE. TO PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE, CZĘSTO JEDYNA (NIE LICZĄC MAŁŻONKA) MATERIALNA, KTÓRA ZOSTAJE PO CAŁYM ZAMIESZANIU ZWIĄZANYM Z DNIEM ŚLUBU. PARY, KTÓRE DECYDUJĄ SIĘ ZANIEDBAĆ CZĘŚĆ FOTOGRAFICZNĄ I WYBIERAJĄ FOTOGRAFA NA CHYBIŁ TRAFIŁ ZAWSZE TEGO ŻAŁUJĄ. ZDJĘCIA ŚLUBNE Z ROKU NA ROK BĘDĄ NABIERAŁY DLA WAS CORAZ WIĘKSZEJ WARTOŚCI. FOTOGRAFIA JEST DLA MNIE PASJĄ, A WASZE WSPOMNIENIA CZYMŚ NAJWAŻNIEJSZYM W PRACY. JESTEM PEWNA, ŻE NASZA RELACJE BĘDZIE CZYMŚ DUŻO WIĘKSZYM NIŻ PROSTE FOTOGTAF-PARA MŁODA..

ŁAMANIE SCHEMATÓW

IM MNIEJ WKURZACIE SIĘ NA TO, CO MYŚLĄ INNI LUDZIE, TYM BARDZIEJ JESTEŚCIE SZCZĘŚLIWI. TO SIĘ TYCZY RÓWNIEŻ DNIA WASZEGO ŚLUBU.

CHCECIE SIĘ POBRAĆ W ŚRODKU LASU? ŚMIAŁO. CHCECIE PODAĆ WSZYSTKIM SWOJE ULUBIONE DANIE PODCZAS KOLACJI? PROSZĘ ZRÓBCIE TO. ZAMIAST WÓDKI, WOLICIE PROSECCO? WYBIERZCIE JE! CHCECIE MIEĆ NA ZDJĘCIU W TLE BRYKAJĄCE DZIKO MAŁPKI, PODCZAS WYZNAWANIA SWOJEJ MIŁOŚĆ W AZJI. BĘDZIECIE MOIMI BOHATERAMI!. CHODZI O TO, ŻE COKOLWIEK KOCHACIE, JAKKOLWIEK KOCHACIE I GDZIEKOLWIEK CHCECIE KOCHAĆ- ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD WAS.. WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS. POZWÓLCIE MI UCHWYCIĆ TO CO KOCHACIE, W TOWARZYSTWIE TYCH KTÓRYCH KOCHACIE, ROBIĄC TO CO KOCHACIE.

PRZYJAŹŃ

JESTEM PRAWIE PEWNA, ŻE NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYLIŚCIE PANNĄ MŁODĄ CZY PANEM MŁODYM. JEST WIELE RZECZY, KTÓRYCH PO PROSTU MACIE PRAWO NIE WIEDZIEĆ. WIELE JEST TEŻ TAKICH, KTÓRE SĄ ŚWIETNĄ ALTERNATYWĄ DLA NIECHCIANYCH PRZEZ WAS UROZMAICEŃ. JESTEM TU PO TO, ABY WAM POMÓC! ZA MNĄ NAPRAWDĘ WIELE ŚLUBÓW I MNÓSTWO POMYSŁÓW. JEDNĄ Z ELEMENTARNYCH CZĘŚCI MOJEJ OFERTY JEST SPECJALNIE STWORZONY DLA WAS PORADNIK, W KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ WIELE RAD I CENNYCH WSKAZÓWEK. ZALEŻY MI NA NASZEJ RELACJI, A WIĘC OD PODPISANIA UMOWY MACIE MNIE W NOCY I W DZIEŃ! BARDZO CHĘTNIE SŁUŻĘ WAM RADĄ I POMOCĄ! NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ, ABY POROZMAWIAĆ Z WAMI O WASZYM ŚLUBIE!

USA(Pietraszkiewicz.com)-273.JPG

możesz sprawdzić co u mnie      

bottom of page