• Instagram
  • Facebook

Indywidualne warsztaty , które obejmują cały dzień (bądź dwa jeśli tak będzie Ci łatwiej przyswoić wiedzę) spędzone ze sobą. Zaczynają się wspólną kawą oraz omówieniem portfolia, problemów i oczekiwań. Skupienie się na Twoich historiach, blogu czy social mediach. Opowiem Ci o swojej drodze i o tym jak przekraczać pewne granice. Odpowiem na wszystkie pytanie, które Cię nurtują i poinspirujemy się troszkę! Zrobimy również sesja z parą, gdzie będziemy mogli skupić się na konkretnych wskazówkach, pracy z zakochanymi, wydobywaniem emocji, oraz pracy ze światłem. Powiem Ci co takiego robię, że moje pary naprawdę dobrze się bawią na sesjach, a zdjęcia są naturalne i niewymuszone. Zajmiemy się też postprodukcją, workflow i ofertą, którą kierujesz do swoich klientów.

online one to one

one to one

Dostaję od Was mnóstwo wiadomości z pytaniem o warsztaty indywidualne, postanowiłam wyjść Wam na przeciw i stworzyć możliwość spędzenia wspólnie pięknego czasu, który zaowocuje nowymi umiejętnościami oraz Twoim rozwojem. Stawiam na warsztaty ONE TO ONE, ponieważ bardzo chciałabym poświęcić w stu procentach swój czas, właśnie Tobie! Odpowiedzieć na Twoje pytania oraz pomóc Ci we wszystkich aspektach w, których będę potrafiła.

Nie chciałabym ograniczać tutaj tematu, bo wszystko zależy od Twoich potrzeb ale, ta forma skupia się na Twoim portfolio czy całej stronie internetowej, na świetle i historii. Porozmawiamy o klientach i o kontakcie z nimi, ale również o tym jak pracować tak by emocje na zdjęciach było naturalne i swobodne. Bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania i opowiem Ci o swoim workflow.

SPOTKAJMY SIE

,

która opcja jest dla Ciebie?

możesz sprawdzić co u mnie      

  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Facebook Icon
Wedding photography full of love, emotions and fragility.
Based in Wroclaw, Poland | ready to work worldwide
Copyright ©2020 Pietraszkiewicz