Marta & Piotr

SESJA NARZECZEŃSKA W DOMU

Bądźmy szczerzy- domowe sesje są dużo mniej stresujące niż plenery! Mamy czas na luźne rozmowy, pyszne herbaty i tarzanie się po podłodze!

Marta i Piotr to dwoje totalnie zakręconych ludzi, którzy wydają się być swoimi totalnymi przeciwieństwami. Marta- szalona, wiecznie w ruchu i z szaleńczymi pomysłami, Piotr- oaza spokoju, człowiek, który wszystko ma pod kontrolą. Nic bardziej mylnego! Wystarczyło poznać ich nieco bliżej i okazało się, że są równie mocno zakręceni! Obydwoje kochają taniec i prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie (spójrzcie tutaj). Ich taneczno, miłosnym miejscem jest Lizbona. Miłość do niej spoiła nas totalnie. Dzięki temu, że razem tańczą ich ciała znają się doskonale, a więc praca z nimi była zupełnie naturalna!

Zamarzyła nam się sesja w przytulnym, jasnym miejscu. Wynajęliśmy przytulny apartament w sercu Wrocławia, który urzekł nas swoją zieloną kanapą. Postanowiliśmy więc, że postawimy na kolory! I tak oto królowały nam zieleń, bordo i musztardę! Dodaliśmy trochę dobrej muzyki i dużo śmiechu i TADAM! Efekty wyszły zniewalające. Emocjonalne klatki z ogromną ilością uśmiechu i radości! Na to stawiam!

Sheara & Mark

Sheara & Mark

Wedding photography full of love, emotions and fragility.
Based in Wroclaw, Poland | ready to work worldwide
Copyright ©2021 Pietraszkiewicz
  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Facebook Icon