Pracuję wszędzie, dojeżdżam w każdy rejon Polski i nie jest to dodatkowo płatne. Pracuję również za granicą, więc ze swoim ślubem czy sesją nie musicie się ograniczać tylko do terenu naszego kraju. Tworzyłam już historię w Barcelonie, Lizbonie, na Islandii czy w Szwajcarii.

FAQ

GDZIE PRACUJESZ?

CZY SPOTKANIE PRZED ŚLUBEM JEST OBOWIĄZKOWE ?

CZY MASZ ZEZWOLENI NA FOTOGRAFOWANIE W KOŚCIELE ?

Moje podejście do par jest bardzo indywidualne i nie wyobrażam sobie pracować bez wcześniejszego poznania Was! Zatem tak, luźna i niezobowiązująca rozmowa przed podpisaniem umowy jest obowiązkowa, dacie się poznać i sprawdźcie czy nadajemy na tych samych falach- bo właśnie to jest kluczem do pięknych zdjęć! Moje pary są z całego świata więc jeśli nie udaje nam się złapać face to face, rozmawiamy przez facetima czy skype.

Oczywiście, że mam. Nie musicie się więc obawiać przykrych sytuacji, które mogłyby się wydarzyć w trakcie ceremoni.

JAK DŁUGO CZEKA SIĘ NA ZDJĘCIA ?

Wszystko łącznie z albumem oraz pendrivem dostajecie w ciągu 3 miesięcy po ślubie, ale zdjęcia w galerii internetowej staram się Wam dostarczyć w ciągu miesiąca od upływu Waszego wymarzonego dnia. Wiem jakie emocje wiążą się ze zdjęciami, dlatego wolę Wam je oddać jeszcze w momencie trwania uniesień związanych ze ślubem!

JAK WYGLĄDA REZERWACJA TERMINU?

Rezerwacja terminu to po pierwsze niezobowiązujące spotkanie, na którym dowiem się o czym marzycie, co planujecie i na czym zależy Wam najbardziej oraz Wy sprawdzicie czy nadajemy na tych samych falach! Jednak całkowita pewność że termin jest Wasz to podpisanie umowy.