top of page
_92A2797.JPG

WARSZTATY INDYWIDUALNE

NIE MA NIC BARDZIEJ NIEOKIEŁZNANEGO, NIESKOŃCZONEGO I PIĘKNIEJSZEGO NIŻ KOSMOS W, KTÓRYM ŻYJEMY. TWOJA FOTOGRAFIA JEST JAK DROGA MLECZNA WŚRÓD GALAKTYK, NIEPOWTARZALNA, WCIĄŻ NIEODKRYTA I ZASKAKUJĄCA. SPRÓBUJMY RAZEM ODKRYĆ W NIEJ KOLEJNĄ PLANETĘ EMANUJĄCĄ PRZEPIĘKNYM BLASKIEM! SWOJE KOSMICZNE REPORTAŻE, A CO ZA TYM IDZIE WARSZTATY, MOGĘ OKREŚLIĆ JEDNYM PRZYMIOTNIKIEM

E M O C J O N A L N E

I WŁAŚNIE TO SŁOWO BĘDZIE NAJCZĘŚCIEJ KRĄŻYĆ WŚRÓD WYPOWIEDZIANYCH ZDAŃ PODCZAS NASZEJ PRACY. POKAŻĘ ORAZ OPOWIEM CI O WIELU RZECZACH, ALE TO WŁAŚNIE NA EMOCJONALNYCH KADRACH SKUPIĘ SIĘ NAJMOCNIEJ. CHCIAŁABYM POKAZAĆ CI JAK Z PRACOWAĆ Z ZAKOCHANYMI W SOBIE LUDŹMI, ZARÓWNO W MOMENCIE SAMEJ SESJI JAK I JESZCZE PRZED NIĄ, TAK ABY KAŻDE JEDNO Z TWOICH ZDJĘĆ NIOSŁO ZE SOBĄ COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO POZĘ.

PROGRAM WARSZTATÓW DOPASOWUJĘ DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB, JEŚLI CHCIAŁBYŚ POZNAĆ JEGO ZARYS ZAPRASZAM CIĘ DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ NA DOLE.

LETS FLY TOGETHER!

WHAT CAN I DO FOR YOU?

WARSZTATY DWU DNIOWE

WARSZTATY JEDNODNIOWE

KONSULTACJE ONLINE

_92A0108.JPG
_92A1391-Edit.JPG
amazing K&L-14.JPG

WHERE + WHEN

WROCŁAW LUB TWOJE MIASTO

KIEDY TYLKO CI PASUJE

_88A2583.JPG

ME?

CZEŚĆ!

JESTEM PAULINA I OD 12 LAT ZAJMUJĘ SIĘ FOTOGRAFIĄ. A OD 7 STARAM SIĘ BYĆ NAPRAWDĘ NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM OD ZDJĘĆ MOICH ŚLUBNYCH PAR.

OD 4 LAT PROWADZĘ WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ W RÓŻNYCH FORMACH- OD ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH, PRZEZ KONSULTACJE ONLINE PO WARSZTATY GRUPOWE. KOCHAM TO PRAWIE TAK MOCNO JAK FOTOGRAFOWANIE LUDZI! DZIĘKI DOŚWIADCZENIU I DZIESIĄTKOM GODZIN POŚWIĘCONYM SWOIM KURSANTOM STARAM SIĘ CIĄGLE DOSKONALIĆ PROGRAM WARSZTATÓW, ABY BYŁ. ZARÓWNO PEŁEN WIEDZY JAK I MOTYWACJI I INSPIRACJI.

OPRÓCZ TEGO SAMA CIĄGLE SIĘ SZKOLĘ I WARSZTATUJĘ NAJCZĘŚCIEJ U ZAGRANICZNYCH FOTOGRAFÓW.

CHODŹ! POMOGĘ CI Z TĄ PODRÓŻĄ I DMUCHNĘ W TWOJE FOTOGRAFICZNE ŻAGLE!​

BOOK A SPOT

THANK YOU

Aga Sopel

"Paulino, dziękuję za nasze wspaniałe spotkanie oraz ciepłe przyjęcie w Twoim domu. Bez wątpienia był to dla mnie dzień pełen inspiracji i motywacji do dalszego tworzenia oraz szukania siebie. Były to moje pierwsze warsztaty one to one dlatego jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoje indywidualne podejście i chęci poznania mnie i kwestii, które sprawiają mi trudność. Z warsztatów wróciłam pełna energii i gotowa do działania - wciąż mam w głowie Twoje przykazanie "Pracuj ciężko i bądź dobra dla ludzi" :) Gdy przychodzą do mnie gorsze chwile i kiedy coś nie wychodzi tak jakbym chciała nie poddaję się, a słowa te są ze mną :)
Dziękuję za mnóstwo wskazówek i umiejętności o które jestem teraz bogatsza oraz za wspaniałą sesję z przesympatycznymi ludźmi. Z ręką na sercu wszystkim serdecznie polecam Twoje warsztaty! Jestem przekonana, że pomożesz jeszcze wielu Duszom, które szukają siebie. Dziękuję!"

Julia Wiszniewska

"Paulina przede wszystkim takim podejściem kieruje się w trakcie prowadzenia warsztatów - by dopasować je idealnie pod uczestnika i jego potrzeby. Ciężko opisać emocje i to wszystko czego nauczyłam się na warsztatach u Pauliny. To co było dla mnie ważne, to fakt, by nie wynieść z warsztatów tylko ładnych presetów, kadrów z sesji i antidotum “jak być fotografem takim jak Pietraszkiewicz” tylko by znaleźć własną drogę. Jeśli masz więc takie podejście, warsztaty u Pauliny będą najlepszym wyborem z kilku względów:

1. Dzieli się swoją wiedzą niczego, absolutnie niczego nie ukrywając. Wychodząc z warsztatów nie masz wrażenia, że ktoś podzielił się z Tobą małym procentem swojej pracy lecz czujesz, że Paulina podzieliła się z Tobą wszystkim czym chciałeś.

2. Wiedza jest przekazywana w niezwykle merytoryczny i konkretny sposób.

3. Mówi prawdę, jest szczera, obdziera z iluzji różne “wydajemisie”

4. Jest zaangażowana od początku do końca i poświęca Ci tyle czasu ile potrzebujesz.

5. I co najważniejsze: jest z nią powarsztatowy kontakt, Paulina zawsze chętnie udzieli rady, pomoże i doradzi.

 

Podsumowując: Paulinka sprawi, że po warsztatach Twój mózg będzie parował, a serce będzie płonąć. Czy jest lepsza rekomendacja?"

Asia Piesiak

"Ponieważ lubię pisać takie rzeczy totalnie na świeżo dziś chcę Wam powiedzieć kilka słów o warsztatach u Pauliny. Jadąc do domu (a przyjechałam do niej aż z Łodzi) miałam chwilę żeby sobie wszystko, elegancko poukładać w głowie. Te dwa dni dały mi dużo więcej niż jakiekolwiek inne warsztaty wcześniej, nie tylko ze względu na ogromną wiedzę Pauliny, którą podzieliła się ze mną z ogromną otwartością, ale również ze względu na wiedzę jaką zyskałam o... samej sobie! O tym co chcę robić, a czego już nie, o tym dlaczego to robię i dlaczego tak bardzo to kocham! Paulina poza tym że jest totalnie zdolnym fotografem jest również cudownym człowiekiem, pełnym ciepła i wewnętrznej mądrości która totalnie zaskakuje w połączeniu z wiekiem! Jest tez świetnym psychologiem! Warsztaty polecam ogromnie, do konfrontacji z samym sobą i do tego aby w końcu ruszyć właściwą drogą!  "

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page