top of page
_88A0331.jpg

WARSZTATY INDYWIDUALNE

WITAJ W ŚWIECIE, GDZIE DOSKONAŁOŚĆ W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ SPOTYKA SIĘ Z PROFESJONALIZMEM I STRATEGIĄ ROZWOJU MARKI OSOBISTEJ.

 

DLA TYCH, KTÓRZY PRAGNĄ CIĄGŁEGO DOSKONALENIA I TWORZENIA ELEGANCKIEJ, LUKSUSOWEJ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ, ZAPRASZAM CIĘ NA INDYWIDUALNE WARSZTATY I KONSULTACJE ONLINE. WSPÓLNIE ODKRYJEMY NIEOKIEŁZNANĄ PRZESTRZEŃ KOSMICZNYCH MOŻLIWOŚCI, GDZIE TWOJE ZDJĘCIA STANĄ SIĘ JAK DROGA MLECZNA WŚRÓD GALAKTYK - NIEPOWTARZALNE, WCIĄŻ NIEODKRYTE I ZASKAKUJĄCE.

PODCZAS NASZYCH SPOTKAŃ SKUPIMY SIĘ NA PRAKTYCZNYCH ASPEKTACH, KTÓRE POMOGĄ CI W OSIĄGNIĘCIU WYŻSZEJ JAKOŚCI FOTOGRAFII ORAZ ZBUDOWANIU SILNEJ MARKI OSOBISTEJ. OPRACUJEMY SPERSONALIZOWANY PROGRAM DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB, ABYŚ MÓGŁ ROZWIJAĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNE ORAZ ZDOBYĆ WIEDZĘ NIEZBĘDNĄ DO SKUTECZNEGO PROWADZENIA BIZNESU.

.

NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY DOPIERO ZACZYNASZ SWOJĄ DROGĘ W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ, CZY CHCESZ PODNIEŚĆ SWÓJ POZIOM NA WYŻSZY STOPIEŃ, CHĘTNIE CI W TYM POMOGĘ.

DOŁĄCZ DO MNIE, ABYŚMY RAZEM ODKRYLI POTENCJAŁ TWOJEJ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ I ZBUDOWALI SOLIDNĄ MARKĘ OSOBISTĄ.

WHAT CAN I DO FOR YOU?

WARSZTATY DWU DNIOWE

WARSZTATY JEDNODNIOWE

KONSULTACJE ONLINE

_92A0113.JPG
_92A6699.JPG
_92A3072.JPG

WHERE + WHEN

WROCŁAW LUB TWOJE MIASTO

KIEDY TYLKO CI PASUJE

(Pietraszkiewicz_edited.jpg

ME?

CZEŚĆ!

JESTEM PAULINA I OD 12 LAT ZAJMUJĘ SIĘ FOTOGRAFIĄ. A OD 7 STARAM SIĘ BYĆ NAPRAWDĘ NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM OD ZDJĘĆ MOICH ŚLUBNYCH PAR.

OD 5 LAT PROWADZĘ WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ W RÓŻNYCH FORMACH- OD ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH, PRZEZ KONSULTACJE ONLINE PO WARSZTATY GRUPOWE. KOCHAM TO PRAWIE TAK MOCNO JAK FOTOGRAFOWANIE LUDZI! DZIĘKI DOŚWIADCZENIU I DZIESIĄTKOM GODZIN POŚWIĘCONYM SWOIM KURSANTOM STARAM SIĘ CIĄGLE DOSKONALIĆ PROGRAM WARSZTATÓW, ABY BYŁ. ZARÓWNO PEŁEN WIEDZY JAK I MOTYWACJI I INSPIRACJI.

OPRÓCZ TEGO SAMA CIĄGLE SIĘ SZKOLĘ I WARSZTATUJĘ NAJCZĘŚCIEJ U ZAGRANICZNYCH FOTOGRAFÓW.

CHODŹ! POMOGĘ CI Z TĄ PODRÓŻĄ I DMUCHNĘ W TWOJE FOTOGRAFICZNE ŻAGLE!​

GET MORE INFO

THANK YOU

Aga Sopel

"Paulino, dziękuję za nasze wspaniałe spotkanie oraz ciepłe przyjęcie w Twoim domu. Bez wątpienia był to dla mnie dzień pełen inspiracji i motywacji do dalszego tworzenia oraz szukania siebie. Były to moje pierwsze warsztaty one to one dlatego jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoje indywidualne podejście i chęci poznania mnie i kwestii, które sprawiają mi trudność. Z warsztatów wróciłam pełna energii i gotowa do działania - wciąż mam w głowie Twoje przykazanie "Pracuj ciężko i bądź dobra dla ludzi" :) Gdy przychodzą do mnie gorsze chwile i kiedy coś nie wychodzi tak jakbym chciała nie poddaję się, a słowa te są ze mną :)
Dziękuję za mnóstwo wskazówek i umiejętności o które jestem teraz bogatsza oraz za wspaniałą sesję z przesympatycznymi ludźmi. Z ręką na sercu wszystkim serdecznie polecam Twoje warsztaty! Jestem przekonana, że pomożesz jeszcze wielu Duszom, które szukają siebie. Dziękuję!"

Julia Wiszniewska

"Paulina przede wszystkim takim podejściem kieruje się w trakcie prowadzenia warsztatów - by dopasować je idealnie pod uczestnika i jego potrzeby. Ciężko opisać emocje i to wszystko czego nauczyłam się na warsztatach u Pauliny. To co było dla mnie ważne, to fakt, by nie wynieść z warsztatów tylko ładnych presetów, kadrów z sesji i antidotum “jak być fotografem takim jak Pietraszkiewicz” tylko by znaleźć własną drogę. Jeśli masz więc takie podejście, warsztaty u Pauliny będą najlepszym wyborem z kilku względów:

1. Dzieli się swoją wiedzą niczego, absolutnie niczego nie ukrywając. Wychodząc z warsztatów nie masz wrażenia, że ktoś podzielił się z Tobą małym procentem swojej pracy lecz czujesz, że Paulina podzieliła się z Tobą wszystkim czym chciałeś.

2. Wiedza jest przekazywana w niezwykle merytoryczny i konkretny sposób.

3. Mówi prawdę, jest szczera, obdziera z iluzji różne “wydajemisie”

4. Jest zaangażowana od początku do końca i poświęca Ci tyle czasu ile potrzebujesz.

5. I co najważniejsze: jest z nią powarsztatowy kontakt, Paulina zawsze chętnie udzieli rady, pomoże i doradzi.

 

Podsumowując: Paulinka sprawi, że po warsztatach Twój mózg będzie parował, a serce będzie płonąć. Czy jest lepsza rekomendacja?"

Asia Piesiak

"Ponieważ lubię pisać takie rzeczy totalnie na świeżo dziś chcę Wam powiedzieć kilka słów o warsztatach u Pauliny. Jadąc do domu (a przyjechałam do niej aż z Łodzi) miałam chwilę żeby sobie wszystko, elegancko poukładać w głowie. Te dwa dni dały mi dużo więcej niż jakiekolwiek inne warsztaty wcześniej, nie tylko ze względu na ogromną wiedzę Pauliny, którą podzieliła się ze mną z ogromną otwartością, ale również ze względu na wiedzę jaką zyskałam o... samej sobie! O tym co chcę robić, a czego już nie, o tym dlaczego to robię i dlaczego tak bardzo to kocham! Paulina poza tym że jest totalnie zdolnym fotografem jest również cudownym człowiekiem, pełnym ciepła i wewnętrznej mądrości która totalnie zaskakuje w połączeniu z wiekiem! Jest tez świetnym psychologiem! Warsztaty polecam ogromnie, do konfrontacji z samym sobą i do tego aby w końcu ruszyć właściwą drogą!  "

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page