opowiadam

Wasze historie

   Jestem Paulina. Jestem poszukiwaczem światła i wszystkiego tego co ulotne. Gestów, słów, dotyku, spojrzeń, zapachów, kolorów i emocji. Zajmuje się fotografią 24 godziny na dobę, aparat zawsze leży przy moim łóżku. Wypuszczam go z rąk z niechęcią. Studiuję psychologię, jeżdżę konno, podróżuję. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i otaczać się ich cudowną energią. Bardzo dużo mówię, kiedy włączy mi się katarynka ciężko ją zatrzymać. Podążam za przygodami, odkrywam nieoczywiste miejsca, a przede wszystkim opowiadam magiczne historie o ludziach.

     Kocham swoją pracę ponad wszystko, Jest zrodzona z pasji i okuta potężną ilością nauki, odkrywania i próbowania, ale trud włożony w tworzenie Waszych historii zawsze się opłaca. Nie ma nic piękniejszego, niż Wasze przyzwolenie na wpuszczenie mnie do Waszego świata.  Spełniam się, kiedy po cichu obserwuję Ten cudowny dzień, kiedy mogę dostrzec Wasze ulotne spojrzenia i gesty, Za każdym razem jestem dumna z tego, że mi zaufaliście i pozwoliliście pokazać Waszą historię moimi  oczami. Każdy widzi świat inaczej, spostrzegamy te same zdarzenia... ale zapamiętujemy je w odrębny sposób. Ja dostrzegam czułość oraz delikatność jaka Was otacza i takie właśnie są moje reportaże. Pełne ciepła, zrozumienia, naturalności i miłości.

Poprzez moje oczy, odkryjcie siebie na nowo.

4W3A3954.JPG

Nie bez powodu pokazuję Wam właśnie ten film.

To My. A raczej nasza miłość oczami Pepa Films. Ten film oddaje absolutnie wszystko co jest mi bliskie w uczuciu, w historii, w miłości i w życiu.

Szaleństwo.

Bezgraniczna miłość.

Spokój.

Dziwność

i pewna tajemnica.

Chodźcie! Opowiem o Waszej szalonej miłości!!!

 moich klientów

emocje

"Jakie mieliśmy szczęście, że trafiliśmy na Ciebie przeszukując oferty weselne! Już po wspaniałej, pełnej śmiechu i luzu sesji narzeczeńskiej, wiedzieliśmy, że to był znakomity wybór, a efekty pracy...przerosły nasze oczekiwania. Naturalne, pełne ciepła kadry zapowiadały najpiękniejsze zdjęcia ślubne.
Jesteś przekochaną, pozytywnie zakręconą osobą i zyskałaś sympatię naszej rodziny. Czuliśmy się w Twoim towarzystwie tak swobodnie, nie musieliśmy się ustawiać, pozować, wszystko wyszło naturalnie.
Gdy dostaliśmy cały materiał byliśmy w szoku, nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszych zdjęć, tak wspaniale uchwyconych emocji, radości, łez szczęścia, osób nam najbliższych... Tym bardziej jest to dla nas tak wyjątkowa pamiątka, która zostanie już z nami na zawsze. 

Dzięki Tobie napisaliśmy do siebie listy, które w dniu ślubu odczytaliśmy. To była wspaniała decyzja, niezapomniane emocje. Utwierdziły nas w przekonaniu, że dobrze zrobiliśmy, decydując się na ślub. Dziękujemy!!! 

Polecamy każdemu pracę z Tobą, dzięki takim osobom jak Ty, chce się to przeżyć jeszcze raz!"

-Klaudia Łozińska

"Nie wiem od czego zacząć i na czym skończyć... przede wszystkim - z całego serca polecam współpracę z Paulina! Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego fotografa na naszym ślubie :) (a nie jestem łatwym klientem, bo na zdjęciach bywać nie lubie!). Świetne podejście do klienta, Paulina tworzy luźna i dobra atmosferę, nie stresuje, ale tez przygotowuje do tego dnia, udziela świetnych porad. Pilnuje godzin na weselu, no ale przede wszystkim robi majestatyczne zdjęcia (pamiątka na całe życie). Nie zapomnę wspomnieć o szybkiej obróbce zdjęć i pięknym albumie! Brać nie zastanawiać się!"

-Anna Śmiałek

"Fotograf z duszą i sercem pełnym pasji!!
Miałam przyjemność pracować z Pauliną zarówno jako modelka jak i wizazysta podczas kilku projektów. I mam nadzieję, że takich projektów będzie tylko więcej!  W swoją pracę wkłada 300% zaangażowania! Jest nie tylko wyśmienitym fotografem ale i wspaniałą osobą. Otwartą,uśmiechniętą i z ogromnym doświadczeniem! :) 
Każda jej praca jest dokładnie przemyślana. Wie co chce osiągnąć i robi to na najwyższym poziomie!


Praca z Paulinką to sama przyjemność :)

Dziękuję za możliwość pracy z Tobą!"

-Monika Witek

"Paulina, I don't know even how to beginning thanking you. Watching the pictures you took brings me just the beautiful moments of September 30th. 

The house, the garden, all the smiles.. everything looks like a dream!  
We both know how crazy it was and somehow you managed to keep the memory of the most important thing on that day. Our love for each other, for the family, and their love for us.

I found you when I was at the airport in Amsterdan waiting for my flight to Poland. I typed "Slubna Fotografia" on facebook and between lots of weird photographers there you were!
I remember I sent to Krzys around 5 names and yours I told him I liked the most.
For our lucky, you answered to his call! 
I remember Krzys saying: We gonna like her, she is crazy! She has a job in the evening but she likes our story so she wants to do it!

Just like this we choose the person who would give all the magic for such an important day.
We are so glad this person was you!

Thank you again for sharing your love with us!"

-Rafaela Huguenin 

"Jeśli szukasz fotografa z ogromną pasją i zaangażowaniem to go znalazłeś! Paulina jest profesjonalna, szczegółowa i zawsze znajdzie cudowny kadr, który zachwyci. Jeśli nie wiesz czego chcesz i w sumie wszystko Ci się podoba to doradzi i pokieruje w odpowiednią stronę. Jej zdjęcia są wspaniałe! Każdą chwilę uchwyci w taki sposób, że będziesz patrzeć na zdjęcia godzinami. Nie żartuję, coś o tym wiem. Paulina to oczywiście nie tylko człowiek z za aparatu. Swoją osobowością rozbawi każdego i rozluźni atmosferę. Nie da się jej nie lubić.

Ps. Paulina również z tobą chętnie zatańczy"

-Asia Osińska

"Paulina.... prawdziwa artystka, pasjonatka, profesjonalistka w każdym calu, zaklinaczka emocji...można by tak bez końca wymieniać, a i tak pozostaną to tylko słowa. Swoimi pracami udowadnia, że zbędne są tony wszelakiego sprzętu, kiedy ma się talent i kocha się to, co się robi, aby uchwycić TEN moment i ze zwykłego zdjęcia zrobić istny MASTERPIECE! Sam czas sesji jest czystą przyjemnością po granice zapakowaną emocjami, które wracają podczas oglądania zdjec. Daję 5, bo tylko tyle niesprawiedliwy fejsbuk pozwala dać. Dziękujemy raz jeszcze, za tak magiczne pamiątki za cierpliwość, uśmiech, pomoc w najbardziej stresujących sytuacjach... superfajnie, że jesteś"

-Karolina Kozłowska

4W3A3854.JPG

możesz sprawdzić co u mnie