top of page

JESTEM PAULINA, JESTEM ŚLUBNYM FOTOGRAFEM JUŻ OD PONAD 7 LAT, NA CODZIEŃ POSZUKUJĘ ŚWIATŁA, ULOTNYCH MOMENTÓW I MAŁYCH GESTÓW. 

 

DO REPORTAŻY ŚLUBNYCH, KTÓRE TWORZĘ STARAM SIĘ PRZEMYCAĆ ŚWIAT WIELKIEJ MODY, PONADCZASOWOŚCI, ELEGANCJA ZDJĘĆ, PRZEJRZYSTOŚĆ KADRÓW ORAZ PEWNA HARMONIA W HISTORII ŚLUBNEJ TO MÓJ ZNAK ROZPOZNAWCZY.

DZIĘKI POTĘŻNEJ ILOŚCI PRACY, NAUKI ORAZ POSZUKIWANIA INSPIRACJI, SPOTKAŁAM SIĘ NA ŚLUBACH Z PRZEPIĘKNYMI LUDŹMI JUŻ CHYBA Z CAŁEGO ŚWIATA. PRZED MOIM OBIEKTYWEM STANĘŁY MIĘDZY INNYMI PARY Z ANGLI, NIEMIEC, SRI LANKI, USA, HOLANDII, UKRAINY, KANADY, TOKIO CZY PORTUGALII.

UWIELBIAM RZECZYWISTOŚĆ KOLORU ORAZ NIEPRZEMIJALNOŚĆ KLASYKI.  STARAM SIĘ BY PRZY TYM WSZYSTKIM, MOJE REALIZACJE BYŁY PEŁNE CIEPŁA, ZROZUMIENIA, NATURALNOŚCI ORAZ SWOBODY MOICH PAR.

W ŻYCIU PRYWATNYM ZAWSZE STARAM SIĘ MYŚLEĆ POZYTYWNIE, JEŻDŻE KONNO, TAŃCZĘ I UWIELBIAM CZYTAĆ KSIĄŻKI. Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM PSYCHOLOGIEM, CO W MAGICZNY SPOSÓB POZWALA MI NA BARDZO SZYBKIE OTWIERANIE MOICH PAR PRZED OBIEKTYWEM.

W CIĄGU ROKU FOTOGRAFUJĘ OGRANICZONĄ ILOŚĆ ŚLUBÓW W POLSCE JAK I ZAGRANICĄ, BY MÓC W PEŁNI POŚWIĘCIĆ SIĘ KAŻDEJ Z NICH ORAZ DOSTARCZYĆ JAK NAJLEPSZEJ JAKOŚCI ZDJĘCIA.

OPOWIADAM WASZE
HISTORIE

(Pietraszkiewicz.com)-061_websize.jpg

możesz sprawdzić co u mnie      

bottom of page