top of page

JESTEM PAULINA. JESTEM POSZUKIWACZEM ŚWIATŁA I WSZYSTKIEGO TEGO CO ULOTNE. GESTÓW, SŁÓW, DOTYKU, SPOJRZEŃ, ZAPACHÓW, KOLORÓW I EMOCJI. ZAJMUJE SIĘ FOTOGRAFIĄ 24 GODZINY NA DOBĘ, APARAT ZAWSZE LEŻY PRZY MOIM ŁÓŻKU. WYPUSZCZAM GO Z RĄK Z NIECHĘCIĄ. Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM PSYCHOLOGIEM, JEŻDŻĘ KONNO, PODRÓŻUJĘ. UWIELBIAM POZNAWAĆ NOWYCH LUDZI I OTACZAĆ SIĘ ICH CUDOWNĄ ENERGIĄ. BARDZO DUŻO MÓWIĘ, KIEDY WŁĄCZY MI SIĘ KATARYNKA CIĘŻKO JĄ ZATRZYMAĆ. PODĄŻAM ZA PRZYGODAMI, ODKRYWAM NIEOCZYWISTE MIEJSCA, A PRZEDE WSZYSTKIM OPOWIADAM MAGICZNE HISTORIE O LUDZIACH.

KOCHAM SWOJĄ PRACĘ PONAD WSZYSTKO, JEST ZRODZONA Z PASJI I OKUTA POTĘŻNĄ ILOŚCIĄ NAUKI, ODKRYWANIA I PRÓBOWANIA, ALE TRUD WŁOŻONY W TWORZENIE WASZYCH HISTORII ZAWSZE SIĘ OPŁACA. NIE MA NIC PIĘKNIEJSZEGO, NIŻ WASZE PRZYZWOLENIE NA WPUSZCZENIE MNIE DO WASZEGO ŚWIATA.  SPEŁNIAM SIĘ, KIEDY PO CICHU OBSERWUJĘ TEN CUDOWNY DZIEŃ, KIEDY MOGĘ DOSTRZEC WASZE ULOTNE SPOJRZENIA I GESTY, ZA KAŻDYM RAZEM JESTEM DUMNA Z TEGO, ŻE MI ZAUFALIŚCIE I POZWOLILIŚCIE POKAZAĆ WASZĄ HISTORIĘ MOIMI  OCZAMI. KAŻDY WIDZI ŚWIAT INACZEJ, SPOSTRZEGAMY TE SAME ZDARZENIA... ALE ZAPAMIĘTUJEMY JE W ODRĘBNY SPOSÓB. JA DOSTRZEGAM CZUŁOŚĆ ORAZ DELIKATNOŚĆ JAKA WAS OTACZA I TAKIE WŁAŚNIE SĄ MOJE REPORTAŻE. PEŁNE CIEPŁA, ZROZUMIENIA, NATURALNOŚCI I MIŁOŚCI.

POPRZEZ MOJE OCZY, ODKRYJCIE SIEBIE NA NOWO.

_92A2458-Edit.JPG

OPOWIADAM WASZE
HISTORIE

NIE BEZ POWODU POKAZUJĘ WAM WŁAŚNIE TEN FILM.

TO MY. A RACZEJ NASZA MIŁOŚĆ OCZAMI PEPA FILMS. TEN FILM ODDAJE ABSOLUTNIE WSZYSTKO CO JEST MI BLISKIE W UCZUCIU, W HISTORII, W MIŁOŚCI I W ŻYCIU.

SZALEŃSTWO.

BEZGRANICZNA MIŁOŚĆ.

SPOKÓJ.

DZIWNOŚĆ

I PEWNA TAJEMNICA.

CHODŹCIE! OPOWIEM O WASZEJ SZALONEJ MIŁOŚCI!!!

my-1.JPG

możesz sprawdzić co u mnie      

bottom of page