Kasia & Michał

FOTOGRAF ŚLUBNY GDAŃSK

  Kiedy jesteś fotografem ślubnym- marzysz o tym aby TWÓJ ślub był po prostu idealny. Naoglądałaś się miliona fantastycznych pomysłów i trochę tych gorszych... wiesz co Ci się podoba i co nie. Jesteś przekonana, że dasz sobie że wszystkim radę ponieważ sama przechodzisz przez takie wydarzenia prawie co tydzień!

  Ale wiadomo... jak się jest Panną Młodą to sprawy z reguły wyglądają nieco inaczej. Kasia dała radę, zdecydowanie to był jej czas, a jej spokój udzielał się wszystkim... aż do momentu kiedy niebo się urwało i zaczął lać deszcz. Wtedy zaczął się stres, dlaczego? 

  Wiecie.. fotograf który się chajta baaaaaaaaaardzo dużą uwagę przykłada do tego aby i jego zdjęcia ślubne były idealne, wiem jak ciężko było wybrać Kasi kogoś kogo obdaruje zaufaniem. Miałyśmy piękny plan na przygotowania- ubieranie w ogrodzie w cieniach drzew, błogosławieństwo w naturze przy śpiewających ptakach, a tu takie zaskoczenie! Dobrze, że akurat jedno jedno okno na korytarzu wpuszczało piękną łunę światła... daliśmy radę!

A resztę? Sami zobaczcie!

Sheara & Mark

Wedding photography full of love, emotions and fragility.
Based in Wroclaw, Poland | ready to work worldwide
Copyright ©2021 Pietraszkiewicz
  • Czarny Instagram Ikona
  • Black Facebook Icon